w sumie to piszę tylko dlatego, że chciałam dodać ten fajny obrazek, by nigdy nie zginął w moim komputerowym uporządkowanym śmietniku
wtorek, 28 sierpnia 2012
niedziela, 12 sierpnia 2012
Poemat do lampionów
Lećcie marzenia
Z korowodem marzeń
Na wiatry niespokojne
Tam gdzie ludzki wzrok nie sięga
Gdzie nie ma zła i dobra
W miejsce, w którym
Życiem włada pustka
Sercu nie potrzebna jest nadzieja
Ginąca razem ze snami
Karwia 2012
piątek, 3 sierpnia 2012
Dzisiejszy dzień
Było gorące południe,ja,Guziczek i Hachimitsu wraz z naszą jeszcze jedną przyjaciółką postanowiłyśmy się spotkać,aby zabić trochę letnią nudę(która za miesiąc się skończy T_T) no i na dodatek guzik jutro wyjeżdża i powróci do nas dopiero z dwa tygodnie.W międzyczasie wydarzyło się całkiem sporo powalonych rzeczy których(jak zapewne wszyscy się spodziewają)nie chce mi się opisywać,więc ta tajemna wiedza pozostanie miedzy nami huhuhu :3Wracając do dnia dzisiejszego dnia,z powodu zbyt dużego gorąca,postanowiłyśmy kupić lody(kupiłyśmy lody nesquika,mniam x3) i
wybrać się do mnie aby je skonsumować.W międzyczasie układałyśmy sobie puzzle(które przedstawiały pałac w Leśnicy) i tym samym je ukończyłyśmy(ja położyłam ostatni kawałek : >)a następnie wkręciłyśmy się w oglądanie serialu pt."Ukryta Prawda" na TVN'ie.Opowiadał on o małym adoptowanym chłopcu chorym na HIV,którego za wszelką cenę chciał się pozbyć jego
ojczym.Jednak po tym jak puszczał się on z dziwką-opiekunką i okazało się że ta zaszła w ciąże jego żona się go pozbyła,i osiągnął szczyt debilizmu,po seansie przeniosłyśmy się do mnie do pokoju i grałyśmy sobie w Jungle Speed'a i uwaga! udało mi się zostać wielkim wodzem!(co prawda na spółkę z Guzikiem ale kij) następnie wżerając paluszki zaczęłyśmy gadać i itp. i Mitsu wraz z Guzikiem stwierdziły że będą się zbierać.A teraz żegnam wszystkich i serdecznie dziękuję za przeczytanie tej niesamowicie fascynującej notki.W razie czego jakby ktoś coś chciał to prawdopodobnie będę jechać na baseny do Nałęczowa więc na razie nie bd mnie na gg.A teraz wybaczcie idę jeść obiad( tak kurczaka guziku xP) więc proszę życzcie mi smacznego i miło spędźcie to popołudnie(a w sumie to za niedługo będzie już wieczór)
PS.Ha!i teraz nikt już nie powie ze nie piszę notek : >
PS.Ha!i teraz nikt już nie powie ze nie piszę notek : >
Subskrybuj:
Posty (Atom)
