Blog boskiej piątki
Strony
Strona główna
Boska piątka
środa, 11 lipca 2012
Picca...
Hm... Coś tu cicho.
Nie miałyśmy okazji spotkać się na zakańczającą rok szkolny pizzę, dlatego też co powiecie na jutrzejszy czwartek? Trochę to głupie umawiać się w ten sposób, ale nic innego teraz nie wymyślę??
2 komentarze:
Pomarańczowy Guziczek
11 lipca 2012 07:26
mi to rybka, może być
o której i gdzie arrrr
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Chesire
11 lipca 2012 14:00
Mi to rybka :D
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
mi to rybka, może być
OdpowiedzUsuńo której i gdzie arrrr
Mi to rybka :D
Usuń