środa, 11 lipca 2012

Picca...

Hm... Coś tu cicho.
Nie miałyśmy okazji spotkać się na zakańczającą rok szkolny pizzę, dlatego też co powiecie na jutrzejszy czwartek? Trochę to głupie umawiać się w ten sposób, ale nic innego teraz nie wymyślę??

2 komentarze: