Lećcie marzenia
Z korowodem marzeń
Na wiatry niespokojne
Tam gdzie ludzki wzrok nie sięga
Gdzie nie ma zła i dobra
W miejsce, w którym
Życiem włada pustka
Sercu nie potrzebna jest nadzieja
Ginąca razem ze snami
Sen, pożegnanie, ewentualna dupa z wersji roboczej i dodatkowo Heroesy... A teraz lampiony... Luksie, dobrze się czujesz? Tylko nie wpadaj mi tu w nastrój specyficznie melancholijny, co???
Sen, pożegnanie, ewentualna dupa z wersji roboczej i dodatkowo Heroesy... A teraz lampiony... Luksie, dobrze się czujesz? Tylko nie wpadaj mi tu w nastrój specyficznie melancholijny, co???
OdpowiedzUsuńCiotken tak się kończą moje samotne, romantyczne sam na sam na plaży ;P
Usuń