Blog boskiej piątki
Strony
Strona główna
Boska piątka
poniedziałek, 19 listopada 2012
Cel życia
Celem mojej egzystencji jest zostanie psem.
1 komentarz:
Anonimowy
23 listopada 2012 04:57
No widzisz, a ja nie muszę. Już nim jestem.
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
No widzisz, a ja nie muszę. Już nim jestem.
OdpowiedzUsuń