poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Wywózka

Wywieźli mnie, do babci, cholera jasna by to wzięła! Dziewczyny, dzisiejsza konferencja na Skypie przełożona na 21:35, bo wcześniej nie dam rady. Do pana Średniego (nazwijmy do tak, dobra?) zadzwonię kiedy wszystkie się spotkamy na Skypie, łokej?

Niech Super Junior będą z wami ^^

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz