Rozwaliło mi piekarnik, rozwaliło
coś zrobiła ty rozwalająca siło
jak jest zbudowany świat
stał piekarnik tyle lat
z piekarnikiem teraz bez
nie powstrzymam się od łez
Rozwaliło mi piekarnik w moim domu
choć nic złego nie uczyniłbym nikomu
nikt nie mówił o mnie źle
nikt nie denerwował się
komu jestem winien co
że spotkało mnie to zło
Komu jestem winien co
że spotkało mnie to zło
Ostatnio, tak mniej więcej od wczoraj nabrałam jakiejś dziwnej fazy na piosenki zespołu Akurat. Cóż jakby się tak nad na tym zastanowić chwilę dłużej to katuję się na razie dwoma piosenkami, ale cóż zazwyczaj się to wszytko zaczyna od dwóch piosenek, a potem człowiek pochłania kolejne i kolejne, kupuje płyty, chodzi na koncerty i dziwi się widząc pustkę w swoim portfelu i wylatującego z niego ćmy. Zobaczymy jak to będzie ze mną, na razie polecam do zapoznania się z wyżej zademonstrowaną piosenką, bo jest niezła i wymiata jak to "młodzież" mawia. Ja bym to nazwała raczej epicką piosenką, o tym jak łatwo przyzwyczajamy się do małych rzeczy i ich nagły brak powoduje w nas totalny chaos.
Kiedy z serca płyną słowa
Uderzają z wielką mocą
Krążą blisko wśród nas ot tak
Dając chętnym szczere złoto
I dlatego lubię mówić z Tobą
I dlatego lubię mówić z Tobą
Każdy myśli to co myśli
Myśli sobie moja głowa
Może w końcu mi się uda
Wypowiedzieć proste słowa
I dlatego lubię mówić z Tobą
I dlatego lubię mówić z Tobą
Bardzo prosta piosenka o miłości. Zapraszam do zarażanie się ode mnie tym małym bakcylem.
Ty. Przypomniało mi się jak wysłuchałam że ja znam ta piosenke o piekarniku xd
OdpowiedzUsuńja chcę nowy piekarnik TT___TT
OdpowiedzUsuń