poniedziałek, 3 września 2012

Rozwaliło mi piekarnik- Akurat

Rozwaliło mi piekarnik, rozwaliło 
coś zrobiła ty rozwalająca siło 
jak jest zbudowany świat 
stał piekarnik tyle lat 
z piekarnikiem teraz bez 
nie powstrzymam się od łez

Rozwaliło mi piekarnik w moim domu 
choć nic złego nie uczyniłbym nikomu 
nikt nie mówił o mnie źle 
nikt nie denerwował się 
komu jestem winien co 
że spotkało mnie to zło  

Komu jestem winien co 
że spotkało mnie to zło

Ostatnio, tak mniej więcej od wczoraj nabrałam jakiejś dziwnej fazy na piosenki zespołu Akurat. Cóż jakby się tak nad na tym zastanowić chwilę dłużej to katuję się na razie dwoma piosenkami, ale cóż zazwyczaj się to wszytko zaczyna od dwóch piosenek, a potem człowiek pochłania kolejne i kolejne, kupuje płyty, chodzi na koncerty i dziwi się widząc pustkę w swoim portfelu i wylatującego z niego ćmy. Zobaczymy jak to będzie ze mną, na razie polecam do zapoznania się z wyżej zademonstrowaną piosenką, bo jest niezła i wymiata jak to "młodzież" mawia. Ja bym to nazwała raczej epicką piosenką, o tym jak łatwo przyzwyczajamy się do małych rzeczy i ich nagły brak powoduje w nas totalny chaos. 

Kiedy z serca płyną słowa 
Uderzają z wielką mocą 
Krążą blisko wśród nas ot tak 
Dając chętnym szczere złoto 
I dlatego lubię mówić z Tobą 
I dlatego lubię mówić z Tobą 

Każdy myśli to co myśli 
Myśli sobie moja głowa 
Może w końcu mi się uda 
Wypowiedzieć proste słowa 

I dlatego lubię mówić z Tobą 
I dlatego lubię mówić z Tobą 

Bardzo prosta piosenka o miłości. Zapraszam do zarażanie się ode mnie tym małym bakcylem. 

2 komentarze:

  1. Ty. Przypomniało mi się jak wysłuchałam że ja znam ta piosenke o piekarniku xd

    OdpowiedzUsuń