Słońce, słońce... o cholera widzę za oknem słońce. No dobra nie widzę, ale spostrzegając ciepłe, żółte słoneczne światło uzmysławiam sobie, że gdzieś tam musi za chmur wystawać, co jest niezaprzeczalnym dowodem, że gdzieś tam jest :333333
Słońce za oknem, a ja nie mam co słuchać. Nie no serio, siedzę i nie wiem co sobie puścić. Próbuje sobie Kaczmarskiego puścić, a tu dupa nima. Nie wchodzi, potrzebuje czegoś innego. Nie koreański pop się nie liczy, to na pewno nie jest to czego chce. Aaaaaa, gdzie jest to co chcę słuchać, gdzie ta idealna piosenka TT____TT.
Wyrwałam "U" z klawiatury i teraz mam wygięte w drugą stronę niż wszystkie inne literki. Stworzyłam nonkonformistyczne "U".
Haha przeciez jest bezchmurne niebo i slonce.no dobra, o godzinie 9;34 kiedy to pisalas ja jeszcze smacznie spalam wiec nie wiem. a ja nie mam w klawiaturze 'z' xD
OdpowiedzUsuń... pisałam to tydzień temu...
OdpowiedzUsuńLol.. XD
OdpowiedzUsuń