Przygotowanie do WP (Wielkich Planszówek) uważam za otwarte. Gra jest już zakupiona, mniej więcej jest jasne o co w niej chodzi i wszystko idzie po mojej myśli. Teraz już tylko doczekać do środy i wszystko będzie wspaniale.
Moim wkładam oprócz Saboteitora i Czarnych historii będą Erynie (patrz obok). Jest to gra kryminalna, która polega na dowiedzeniem się kto w dość mało przyjemny sposób zabił małego chłopczyka. Już się nie mogę doczekać zagrania w nią. Gra oprócz instrukcji, informacji o przestępstwie, planszy, żetonów zawiera również książkę, więc jak dla mnie jest bardzo fajnie zrobiona i ode mnie jak na razie dostaje dużego plusa.
Jeszcze nie do końca rozumiem wszystkie zasady, ale jutro razem z resztą piątki przejdzie ona swój test bojowy. Jeeeeej.
Eeee - to ona ma w końcu jedno czy dwa rozwiązania? Bo przeklęty brat milczy jak zaklęty (boże, czego ja narzekam - w końcu się przynajmniej nie odzywa!)
OdpowiedzUsuńKilka, w sumie to wszystko zależy od losów gry. Historia jest jedna, ale jakby to powiedzieć morderców i niewinnych mogą być różne kombinacje.
OdpowiedzUsuńPamiętasz, że masz Idze wysłać zaproszenie?
Jakiej Idze?
OdpowiedzUsuńJakie zaproszenie?
What?!
No Adze, ogarnij się Ciociu.
OdpowiedzUsuńPełna wersja książi?jeśli tak to bardzo fajnie!szkoda że nie ma takiej Gry o Tron *_*
OdpowiedzUsuńwiesz ta gra o tron jest fajniejsza, mimo, że nie ma w zestawie książki to i tak wszystko tam jest epickie
OdpowiedzUsuń