Jako, że dnia dzisiejszego BOSKA PIĄTKA udała się do centrum naszego pięknego i denerwującego po trochu miasta, Plaza Centrum i narobiła tam sporo poruty, ważnym wydaje się fakt, by to opisać.
Ja, czyli Chesire, potoczna zwana Ciotekiem, wybyłam do Plazy by zakupić naręcz niezbędnych ubrań, gdyż w przyszłym tygodniu wyruszam na podbój Irlandii Południowej (będę ją na anglikanizm nawracać). I jak to zwykle jest w tych sprawach - musiałam uzupełnić garderobę. Kupiłam trzy pary portek, buty oraz zakupy w drogerii sieciówkowej, jednakże właśnie sobie coś przypomniałam.
DZIEWCZYNY, NIE KUPIŁAM SWETRA! A marzył mi się taki fioletowy albo karmazynowy... Idealnie pasowałby do tych białych spodni... Teraz jak o tym pomyślę, to pluję sobie w pewne części ciała, że się nie przemogłam i nie kupiłam, psia mać by to wzięła! 60 złotych (-30% jako że rabat był) to nie dużo, no! Cholera!!!!
I tak do domu wróciłam z czterema siatami (2 z Cubusa, jedna z CCC no i ostatnia z drogerii). Doliczając do tego moją torbę oraz zawarte w niej rzeczy, wyjdzie pięć. A podliczając pod to picie, które miałam pod ręką, siedem.
Dochodzę do wniosku, że jestem MASTEREM!
Tak by the way, jutro u mnie o 12:30. Ta, która się spóźni, nie dostanie wafelków (jeśli się przemogę i je kupię...)
Tak by the way, jutro u mnie o 12:30. Ta, która się spóźni, nie dostanie wafelków (jeśli się przemogę i je kupię...)
Ciotka weź się ogarnij, po cholerę Ci tyle ciuchów. Jeszcze sweterka się sierotce zachciało. Od razu było cały sklep zakupić było by szybciej.
OdpowiedzUsuńA tak w ogóle to czemu ja zawsze muszę grać rolę faceta i czekać na was przed sklepem. Ja się tak do jasnej ciasnej nie bawię. ;P
No bo sweterek ładnie wpasowałby się do spodenek białych i zielonych i byłoby gites!
OdpowiedzUsuńZachowujesz się jak facet, bo żeś dzikus? :D
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńPrzymierzałam jak byłyście w CCC bodajże,taki fajny miętowy sweter i był super.Bardzo fajny materiał taki miły za 75 zł z 140 chyba :P
OdpowiedzUsuńBo kiedy wchodzimy do sklepu z ciuchami ADHD ci się wyłącza?xd
PS.Cóż za wredny system komentarzy w którym się nie da edytować wypowiedzi ;< Syf się robi przez to tylko
Ej Ciotka, to na którą w końcu? bo ja myślałam, że na 13...
OdpowiedzUsuńmoże być na 13 - albo wpół do, albo równo o 13...
OdpowiedzUsuń