poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Posag

Mam dla was nową mądrość. Jeśli kiedyś ojciec poprosi was o pomoc w sprzątaniu to zgadzajcie się w dym. Ja dzisiaj po wielu namowach Pani Matki zgodziłam się i poszłam sprzątać. Oprócz ogromnej ilości nic nie znaczących papierów, segregatorów, zepsutej kapusty do maskowania dowodów i kupy medali pamiątkowych znaleźliśmy coś co na pierwszy rzut oka przypominało paralizator, ale w ostatecznym rozrachunku było jakimś urządzeniem do czytania kodów, coś do czytania kart i milion informacji kto z kim i dlaczego. Muachacha... Z taką liczbą informacji będę mogła podbić cały świat.
MAM...!

PODBIJĘ CAŁY ŚWIAT!

I dam go w posagu Same Wiecie Komu <3

Może  wtedy mnie zauważy i będzie uroczo i slitaśnie. Tak to jest plan, a tak w ogóle to prawie zapomniałam.

ZABIJĘ CIĘ CIOTKA!

Jeśli Sam Wiecie Kto przez was mnie znienawidzi
 to nigdy wam tego nie wybaczę.

4 komentarze:

  1. E tam.......... Jeszcze mi podziękujesz :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pffff.......................
      Spodziewam się wielkiego: DZIĘKUJĘ za lat dziesięć, kiedy docenisz moje wysiłki, stojąc przy ołtarzu...

      Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń