niedziela, 29 kwietnia 2012



Witam wszystkich, jak może niektórzy z was zauważą, to jest mój pierwszy post (cholery jedne mnie wyprzedziły!).

No więc jak już Ciotken powiedział, byłyśmy dziś razem w centrum handlowym i było całkiem przyjemnie. Jako że zbliża się Majówka, nasze miasto opustoszało, co mi osobiście bardzo odpowiada.
Spotkałyśmy się o 17, pochodziłyśmy trochę po sklepach, ale i tak najprzyjemniej było w KFC :3













W tak gorący dzień jak ten świetnie spisał się Krushers o smaku Caffe Latte x3 (było dziś 30 stopni!)
W między czasie odkryłyśmy epicką łazienkę. Zdjęcie zamieszczam poniżej.














Na koniec Ciotken nas zaprosił do siebie, żeby wypróbować grę, cudem zdążyłyśmy na autobus, a na miejscu okazało się ze i tak nic nie wypali.
Wróciłam do domu koło godziny 22 i poszłam z siostrą pobiegać na drogę rowerową. Teraz jestem bardzo zmęczona, więc na dziś kończę.
Pozdrawiam, Hanami

4 komentarze: