Witam wszystkich, jak może niektórzy z was zauważą, to jest mój pierwszy post (cholery jedne mnie wyprzedziły!).
Spotkałyśmy się o 17, pochodziłyśmy trochę po sklepach, ale i tak najprzyjemniej było w KFC :3

W tak gorący dzień jak ten świetnie spisał się Krushers o smaku Caffe Latte x3 (było dziś 30 stopni!)
W między czasie odkryłyśmy epicką łazienkę. Zdjęcie zamieszczam poniżej.

Na koniec Ciotken nas zaprosił do siebie, żeby wypróbować grę, cudem zdążyłyśmy na autobus, a na miejscu okazało się ze i tak nic nie wypali.
Wróciłam do domu koło godziny 22 i poszłam z siostrą pobiegać na drogę rowerową. Teraz jestem bardzo zmęczona, więc na dziś kończę.
Pozdrawiam, Hanami
Jeeeeeej epickie kible
OdpowiedzUsuńA zdjęcie moich zakupów gdzie????
OdpowiedzUsuńNawet jest tam twoja noga!
OdpowiedzUsuńAle tę nogę to mogłaś sobie darować...
OdpowiedzUsuń