czwartek, 7 czerwca 2012

DO KLASZTORU!!!

Wcale nie chce mi się spać <zieeeew> no dobra może trochę, ale jeszcze mi nie śpieszno odpływać w objęcia Morfeusza. Mam jeszcze zamiar wam tu parę rzeczy powiedzieć. Takie tam na przykład, że w tej o to chwili na mocy Apaczowego prawa przywłaszczam sobie wszystko. Wszystko jest mojeeeeeee... fajnie nie. Nie dam Ci upaść głupi blogu. Będę tu pisać do zasranej śmierci, aż w końcu stwierdzę, że to wszystko nie ma sensu. W ogóle to jutro są "planszówki"

M**** to debil
M**** to tłók
I właśnie za to
Lofciam go siup

Ciekawe czy będzie P. Akordeonista *o*, to by było fajnie i w ogóle będę oglądać ten cały mecz Polska vs. Grecja, a potem GRA O TRON... To będzie epickie. Ejjj w sumi eto fajnie jakby się Akordeonista vel Mieszko pojawił to sobie poczytamy Pismo Święte arrrr...

Tako rzeczę jaaaa

A tak w ogóle to jak oni mogli zrobić z RENLY"EGO GEJA aaaaaaaa

i to do tego z LORASEM aaaaaaa

ja tego nie ogarniam ;P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz