poniedziałek, 18 czerwca 2012

Łezka mi się w oku kręci

Kyaaaaaaa

Zakochałam się. Nieeeee, nie mam na myśli żadnego chłopaka, mężczyzny, ani żadnej osoby żywej, a nawet postaci z anime. Tym razem to piosenka. Jest piękna, chyba się zaraz poryczę. Po prostu łezka mi się w oku kręci. Siedzę sobie, czekam na zajęcia z brydża, słucham piosenki i ryczę jak bóbr. Ta piosenka pacznijcie sobie ^w^

Ta wersja tej piosenki jest piękna, zakochałam się w niej.
(patrz obok ==>)




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz