piątek, 29 czerwca 2012

WAKACJE!


Cześć, tu Hanami.

Gratuluje wszystkim ukończenia tego jakże ciężkiego roku szkolnego! Mam nadzieję, że wszyscy są zadowoleni z wyników w nauce oraz z tego, co miało w nim miejsce(nie chwaląc się ja się cholernie cieszę xD)
Ten rok szybko minął prawda? Mam wrażenie że minął najwyżej miesiąc od dnia rozpoczęcia kiedy to zestresowana siedziałam na ławeczce przed fontanną.
Niedługo kończę oglądanie Fairy Tail więc może będzie więcej notek ode mnie.Jestem na 100 odcinku i nic nie mogę na to poradzić, że nie mogę się oderwać choćby na chwilkę. Chociaż Metsu mnie pewnie namówi na kolejne anime. Tylko że jak ja coś zacznę to nie spocznę, póki nie skończę. Obecnie jestem zakochana w Grayu i Jellalu. Chociaż nie powiem, Natsu też nie da się nie kochać.

Na koniec parę fotek. Jest co świętować więc trzeba było trochę zaszaleć :3





































Ps. Całe wakacje przed nami! Czas na wielkie planowanie rzeczy, których i tak nie zrobimy!!!

2 komentarze: