środa, 2 maja 2012

Cały świat przeciwko mnie!

Nie lubię was!
Wszyscy mnie wkurzyliście. 
Dwie sieroty sobie pojechały gdzieś ni stąd ni zowąd informując mnie ostatnią, a w sumie to nawet nie informując bo musiałam wchodzić na bloga by się o tym dowiedzieć. jestem więc mocno zirytowana tym faktem.
 Do tego ta cholerna Hachimitsu nie odbiera ode mnie telefonu, a dzwoniłam już chyba milion razy.
 Dziecko po cholerę ci rodzice kupili telefon jak ty go w ogóle nie używasz.
  Poproszę Dżonego by ci go przyszył do ręki to będziesz go miała zawsze przy sobie. 
Jak ktoś chce zobaczyć jak mniej więcej wyglądam dzisiaj od rana to proszę patrzyć obrazek obok. 
Uaaaaaaa Guzik niszczyć Guzik miażdżyć.

1 komentarz:

  1. Aaaaaaaa! Nie, nie! Poproś pana Dż! żeby mi przyszył telefon do ręki!!!! Prooooooooooooooooszęęęęęęęę!
    Nie narzekaj, Guziku, i tak jedziesz na WP, więc zbastuj.

    OdpowiedzUsuń