poniedziałek, 7 maja 2012

Powrót

Cześć wszystkim, powróciłyśmy!

Wyjazd bardzo się udał ale jesteśmy po nim trochę zmęczone. (miałam dziś iść do szkoły ale kiedy zadzwonił mi budzik o godzinie 4;20 po prostu się poddałam i z powrotem padłam na poduszki)

Wróciłyśmy wczoraj około 18, jechałyśmy jakieś 9 godzin. Po drodze była burza i wielki korek spowodowany wypadkiem, no ale jako że uwielbiam jeździć, mi to wcale nie przeszkadzało.

Nie wiem jak Metsu, ale ja się za Wami stęskniłam.

A tu trochę zdjęć z Hajduszoboszlo:

Basen na powietrzu, w którym zwykle pływałyśmy: 




















Żarcie:



















Basen z żółwiami :3


















Basen, w którym robili falę:














...a w nim kot!

Ale i tak najfajniej było w Aqua-Palace!





































sory za brak zdjęć ze środka, ma je Metsu.




Śmietniki:























A tu statek, na którym zwykle jest restauracja, no ale niestety była zamknięta. Dla nas nie stanowiło to przeszkody i zrobiłyśmy mały włam: 



















I parę zdjęć otoczenia:
































































Zdjęcia z namiotu, czyli gra w karty po ciemku:



To chyba na tyle, przepraszam za tak długą notkę.
Viszontlátásra!
Hanami

1 komentarz:

  1. Łe żarcie to znaczy żarcie a nie budka z żarciem T.T i niby jak ja mam się tym wzrokiem najeść?:)
    Kupiłyście mi coś?
    Fajne mają tam śmietniki...ja tez takie chce!
    Dużo było dzieciątek?
    Bez podtekstów tylko proszę! -.-'

    OdpowiedzUsuń