wtorek, 1 maja 2012

Pierwszy maja





Dzień spędzony w domu też może być miły. Można powiedzieć, że cały spędziłam na obijaniu się i nareszcie trochę odpoczęłam. To chyba ostatni tak upalny dzień, więc korzystając z tego wygrzewałam się na słoneczku na balkonie. Niektórzy zapewne stwierdzą, że jestem nienormalna. Ale ja byłam w 'ósmym niebie'; kocham upały! x3
Robiłam dziś też zdjęcia różnym rzeczom w moim otoczeniu (czytaj: mogę zrobić wszystko, byle by nie ruszać tych cholernych zadań z matmy).
Teraz siadłam sobie do kompa i gadam z Himetsu na skajpaju. Zamierzam też obejrzeć nowy odcinek One Piece.
Na dziś chyba tyle,
pozdrawiam wszystkich, Hanami




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz