środa, 2 maja 2012

Ej!

Ej! 
Dochodzę do wniosku, że  życie jest straszne (<-- sorki mama znowu chce żebym pozamiatała podłogę i chyba ma zły humor -.-') a najbardziej narzekają ci którzy wcale nie mają ku temu powodów.
Oj tam. To tylko 14 nieodebranych połączeń. a wszystkiemu winne są begonie a nie biedny Kurosaki .A co do kwiatków to wybrałam żółte. Uważam, że są prześliczne! \(^.^)/
Postanowiłam cię jednak publicznie za to przeprosić. Wybaczysz mi?
Wiem, Wiem jestem okropna.
Ja z kolei wybaczam Tobie moja kochana Metsu. Wiem, życie jest skomplikowane ale za to Hanami zobaczy w końcu Węgry. A ja już się przygotowuję na tą ekstra imprezę! Ciupkę wam zazdroszczę, ciekawe jak smakują węgierskie słodycze?
Oby były niedobre ZDRAJCY!
No dobra żart, albo suchar jak to woli.

I tak oto Ja, biedna Hachimitsu (W skrócie Mitsu...Ej z tego wychodzi też Hamitsu! Chociaż jakoś tak wrednie brzmi...-.-) oraz biedna Chesire (Błagam nie mów,że jesteś u babci bo cie znienawidzę!) zostałyśmy same i opuszczone przeciw temu strasznemu  światu. A ja jeszcze muszę pisać na okropnej klawiaturze w pokoju brata bo tata zajął mi laptopa i moją kanciapę.DEPRECHA normalnie.('vv')

 A tak dla nie wtajemniczonych:
WP-spotkanie Guzika i ludzi z jego klasy który ma trwać trzy dni a w tym czasie mają sie po prostu,że tak określę bawić jak dzieci w piaskownicy! Huehuehue.. Sorki nie mogłam powstrzymać mojej wrednej połowy.
Ciekawe tylko ile ten niecierpliwy człowiek z nimi wytrzyma...

Pozdrawiam Was całuśnie no bo jakoś tak mam dobry humorek po przeczytaniu Ouranka. Zaczynam mieć jakiś syndrom Honey'a i wszystko zdrabniam O.o.
Zabierzcie mojemu bratu tą harmonijkę!!! wrrr...
MORD!<--morderek:D

Hachimistu
P.S. Mój, znaczy się Guzika 11 tomik T.T!!!


1 komentarz:

  1. Hooooooooooooooooney! Najukochańsza, najbostsza, najsłodziuteńsza postać wszech czasów!
    E... Chesire bardzo przeprasza, że będziesz musiała ją zabić (tak, Chesire jest u babci). Ale na pocieszenie Chesire powie, że wróci już jutro! Albo w piątek, ale chyba jednak jutro (wcześniej musi jednakże powiadomić rodziców o tym, że nocowanie się nie odbędzie i szczerze mówiąc, ona nie wie jak to zrobić)...
    Twój brat jest wredny.
    I głupi.
    Tyle ode mnie.
    Ciekawa jestem jak tam Guzik i ten cholerny Dż! (Boże, jak ja jej zazdroszczęęę!!!!!)

    OdpowiedzUsuń